NO NIE STETY, JESZCZE NIE TERAZ :((!!

• autor: dajo29, 2010-10-02 17:34

NO NIESTETY, JESZCZE NIE TERAZ :((!!

6:1 Karpaty tak niestety zakończył się nasz mecz. Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była bardzo ładna co można potwierdzić ładnymi akcjami i celnym strzałem na bramkę co dało nam prowadzenie jedna bramką do końca pierwszej połowy. Lecz w drugiej połowie gospodarze spotkania opadli z sił, co wykorzystywali goście strzelając bramki. Można też wspomnieć o dużej ilości fauli ze strony gości, lecz i tak serdecznie dziękujemy za przybycie i za udział w spotkaniu. Cóż można powiedzieć że był to jeden z lepszych meczy w wykonaniu naszej drużyny.MUSIMY POPRAWIĆ KONDYCJE, NIE MOŻEMY ODDAWAĆ WYGRANEJ W TAK ŁATWY SPOSÓB. AHA I BARDZO DZIĘKUJE DWÓM NASZYM ZAWODNIKOM ( SEBASTIANOWI P. I KRZYSZTOFOWI B.), KTÓRZY PO MIMO WAŻNEGO SPOTKANIA POSTANOWILI ZOSTAĆ NA DRUGĄ POŁOWĘ MECZU.

Zapraszam do komentowania.

autor: ~anonim 2010-10-02 18:06:15

avatar Panowie ładny mecz, tylko problemy z kondycją tak jak pisze musimy ja poprawić i nie oddać następnego meczu!!!!!

autor: ~anonim 2010-10-02 19:42:28

avatar I bramkarz zacznij chodzić na treningi!! potem to wszystko odbija się na meczu!!

autor: ~anonim 2010-10-02 20:24:52

avatar Chociaż tyle, że mamy honorową bramkę