3 porażka z rzędu po dobrej grze...

• autor: scyzoryk13, 2010-05-03 20:01

LKS LUBATÓWKA 3:0 KARPATY KLIMKÓWKA

Dnia dziejszego nasza drużyna poniosła porażke z zespołem LKS Lubatówka 3:0...

Na początku obie drużyny przeprowadzały swoje akcje przede wszystkim środkiem boiska. Nasza gra pomimo ,że graliśmy w 10 wyglądała dobrze. Momentami mieliśmy nawet przewagę na boisku. Gracze gospodarzy próbowali stwarzać sobie jakieś okazję. W ok. 25 min. udało im się wyjść na prowadzenie,po celnym strzale jednego z ich zawodników. Nasza drużyna również próbowała stworzyć jakąś podbramkową okazję do strzelenia bramki, jednak nasze ataki zatrzymywały się bądź na obrońcach lub na bramkarzu LKS-u.Przed przerwą gospodarze strzelili jeszcze jedną bramkę na 2:0.Tym razem po zamieszaniu w naszym polu karnym i nieporozumienu w szeregach naszej drużyny gracz z Lubatówki wykorzystał to i umieścił piłkę w bramce.Do przerwy wynik nie uległ zmianie i to drużyna gospodarzy schodziła do szatni prowadząc 2:0.Po przerwie nasza drużyna zaczęła atakować.Lubatówka czasami tylko sie broniła.Jedna po jednej z ich kontr w ok.60 minucie meczu strzelili oni bramkę na 3:0 po strzale zza pola karnego jednego z ich graczy.Gościom nie udało do końca nie udało się strzelić honorowej  bramki i to drużyna Lubatówki mogła cieszyć się ze zdobycia 3 pkt w tym meczu...

Pomimo porażki 3:0 cała nasza drużyna zasługuje na brawa. Przegraliśmy,ale po walce i to w całkiem niezłym stylu.