Aktualności

Przegrana ...

• autor: scyzoryk13, 2010-04-24 20:34

GKS KROŚCIENKO WYŻNE-PUSTYNY 9:1 KARPATY KLIMKÓWKA

W dzisiejszym dniu nasza drużyna poniosła porażke z zespołem GKS Krościenko Wyżne-Pustyny aż 9:1...

Już od początku meczu to gospodarze przejęli inicjatywę. Stworzyli oni sobie dużo sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie udokumentowali to 6 bramkami po błędach naszej drużyny. Tak więc do przerwy wynik wynosił 6:0 dla gospodarzy.  W drugiej połowie nasza gra nieco się poprawiła. W 52 min. meczu po ładnej akcji M.Walus będąc sam na sam z bramkarze GKS-u strzelił dla naszej drużyny honorową bramkę. Jednak drużyna Krościenka szybko strzeliła 3 kolejne bramki i to ona w końcowej fazie meczu mogła cieszyć się ze zwycięstwa...

Trzeba dodać,że wynik niedokońca odzwierciedlił to co działo się na boisku. Nasza gra,pomimo braku w naszych szeregach kliku kluczowych graczy nie wyglądała do końca źle. Lecz niestety popełnialiśmy głupie błędy po których padały bramki dla GKS-u.  Nie zmienia to jednak faktu,że przegraliśmy wysoko to spotkanie i 3 pkt zostały w Krościenku Wyżnym.