porażka po bardzo dobrym meczu

• autor: admin 11, 2013-05-05 10:24

Rogi-Karpaty

5     -    2

Początek meczu był bardzo wyrównany akcje były z obu stron aż wreśćie rogi wykorzystały swoją sytuacje.Po stracie bramki Karpaty wzieło się do odrabiania strat i w ok 35min trafiło do siatki po strzale z 25m , ale zaraz po wyrównaniu karpaty straciło bramke na 2-1 i taki wynik utrzymał się do przerwy .Po przerwie karpaty nadal przeważało i w 60 min zdobyło bramke też po strzale z daleka .Wynik 2-2 utrzymywał się do 80min ,i w 81min popełniliś my błąd w obronie i rogi to wykorzystały strzelając bramke na 3-2 .Po stracie bramki gra karpat całkiem sie rozsypała i mecz zakonczył sie wynikiem 5-2.