Trampkarze » Liga Okręgowa |
dzisiaj: 4, wczoraj: 451
ogółem: 479 860
statystyki szczegółowe
Klasyfikacja Strzelców
Klasyfikacja strzelców :
32 bramki - Radosław Bracławicz (Tęcza)
27 bramek - Konrad Kubal (Partyzant)
22 bramki - Rafał Węgrzyn (Burza)
18 bramek - Maciej Kafel (Partyzant), Przemysław Dołęgowski (Beskid),
17 bramek - Sebastian Armata (Burza)
16 bramek - Dawid Sierpiński (Burza)
14 bramek - Piotr Rajchel (Lubatówka),Kamil Doniek (Tęcza)
13 bramek - Kamil Mielnik (Głowienka)
12 bramek - Kamil Braja (Beskid), Michał Rajchel (Klimkówka), Mateusz Dołęgowski (Lubatówka)
11 bramek - Patryk Gniady (Beskid), Igor Bracławicz (Tęcza)
10 bramek - Szymon Dembiczak (Burza),Dominik Filar (Krościenko)
9 bramek - Adrian Wiszyński (Krościenko), Dawid Penar (Karpaty), Paweł Drozd (Lubatówka)
8 bramek- Marcin Sokół (Lubatówka), Szymon Dołęgowski (Lubatówka) Gabriel Pudła (Partyzant), Maciej Moskal (Partyzant)
7 bramek- Adam Florczak (Głowienka), Daniel Stanisz (Burza)Michał Zając (Jasiołka)
6 bramek - Dominik Kucharski (Huragan), Dominik Caban (Jasiołka), Adrian Śnieżek (Krościenko), Gabriel Pudła (Partyzant)
5 bramek- Konrad Warywoda (Burza), Sylwester Machowicz (Krościenko), Kacper Zima (Lubatówka), Łukasz Leś (Partyzant), Dominik Lenart (Partyzant), Hubert Niemiec (Partyzant)
4 bramki- Roland Liberacki (Głowienka), Jacek Delimat (Beskid), Paweł Gęsiak (Burza), Dawid Stanisz (Burza), Karol Szyszak (Huragan), Ryszard Flegma (Jasiołka), Bartłomiej Młocek (Jasiołka), Wiktor Penar (Karpaty), Dawid Leśniak (Tęcza)
3 bramki - Tobiasz Gniady (Beskid), Hubert Kisiołek (Jasiołka), Rafał Michalak (Lubatówka), Jakub Stodolak (Partyzant), Aleksander Bracławicz (Tęcza), Jakub Prątnik (Tęcza),Sebastian Chudziński (Karpaty),
2 bramki - Kamil Dudek (Głowienka), Adrian Orłowski (Beskid), Dawid Michalak (Beskid), Szymon Ulijaszyk (Beskid), Kamil Kluk (Beskid), Sebastian Węgrzyn (Burza), Hubert Turek (Burza), Patryk Winiarski (Krościenko), Patryk Bargieł (Krościenko), Wojciech Frydrych (Krościenko), Grzegorz Barsznica (Jasionka), Marek Drozd (Jasionka), Tomasz Borek (Jasiołka), Grzegorz Wołczański (Karpaty), Kamil Wiernasz (Karpaty), Jonatan Gryziec (Lubatówka), Kacper Parylak (Lubatówka), Bartłomiej Szajna (Partyzant), Mateusz Michalczyk (Partyzant), Daniel Stojak (Partyzant), Jarosław Pełdiak (Tęcza),
1 bramka- Jakub Urbanek (Głowienka), Łukasz Kustroń (Głowienka), Maciej Wójcik (Głowienka), Michał Guzik (Głowienka), Krzysztof Wiśniewski (Głowienka), Damian Folcik (Beskid), Bartłomiej Kochan (Burza), Bartłomiej Cypcarz (Burza), Dariusz Kędzior (Burza), Patryk Rysz (Krościenko), Konrad Ekiert (Krościenko), Tomasz Murdzek (Jasionka), Konrad Zima (Jasionka), Łukasz Karkoszka (Jasionka), Dominik Fafuła (Jasiołka), Piotr Misiura (Jasiołka), Jakub Szczur (Jasiołka), Marcin Penar (Karpaty), Bartosz Aszklar (Lubatówka), Daniel Drozd (Lubatówka), Bartłomiej Dołęgowski (Lubatówka), Karol Sokół (Lubatówka), Kamil Parylak (Lubatówka), Jakub Lorenc (Partyzant), Jakub Wojnowski (Partyzant), Dawid Niżnik (Partyzant), Tomasz Kielar (Partyzant), Partyk Urbaś (Partyzant), Norbert Paluch (Tęcza), Dominik Wityński (Tęcza), Sebastian Dubiel (Tęcza), Przemysław Szymbara (Tęcza), Jakub Zuzak (Tęcza), Maciej Gładysz (Tęcza)
Napiszcie asystujących naszych wszystkich
bo pewnie tam jesteś
co tu taka cisza : p
wzieli za strony glowienki krety... zamiast sami zrobic
dobra waluk.zrób sam
O ktorej dzis sparing ?
Sparing 16;00 zbiorka prawdopodobnie 15; )
Najbliższa kolejka 1 |