Nowy news

• autor: WiktorP3, 2012-04-14 19:17

KARPATY Klimkówka 1:5 LKS

Lubatówka

Dnia 14.04 rozegraliśmy drugi mecz rundy wiosennej, a naszym przeciwnikiem był LKS Lubatówka.Obie drużyny miały dużo sytuacji bramkowych ale to LKS zdobył więcej bramek.W ok.15 min prowadzenie obejmuje Lubatówka.Niedługo później w ok 20 min. w polu karnym rywala zostaje sfaulowany Kamil Wiernasz.Do piłki podchodzi Wiktor Penar który umieszcza piłkę w siatcę.Do przerwy LKS strzelił nam jeszcze dwie bramki i w przerwie zchodziliśmy z wynikiem 1:3.Na drugą połowę wyszliśmy zdecydowani i było dużo więcej walki jak w pierwszej połowie.W 52 min. boisko opuszcza Wiktor Penar a jego zmiennikiem jest Patryk Wiernusz.W ok. 60 min. po głupiej stracie piłki LKS strzela nam czwartą bramkę.W końcówce meczu bramkarz Lubatówki zdecydował się pomóc kolegom z pola, a Łukasz Penar popchnął go w naszym polu karnym i sędzia zagwizdał faul.Karnego wykorzystał bramkarz LKS-u.Do szatni zeszliśmy z wynikiem 1:5.