Aktualności

Kolejna porażka :(

• autor: scyzoryk13, 2009-09-06 10:21
                            0:2
Od początku meczu przewagę miała Iwonka. W  8 min. meczu po ładnym strzale z rzutu wolnego jednego z zawodników Iwonicza padła bramka na 0:1. Klimkówka próbowała stwarzać sobie jakieś okazję lecz dobrze w tym dniu spisywała się obrona gości. Pod koniec pierwszej połowy ładny rajd przeprowadził powracający po kontuzji do naszego zespołu M.Cypcar ,który został sfalowany w polu karnym Iwonicza. Sędzia główny niestety nie podyktował rzutu karnego dla naszego zespołu pomimo protestów naszych zawodników. Do przerwy wynik wynosił 0:1 dla Iwonki. Po zmianie stron Klimkówka próbowała przejąć inicjatywę w meczu jednak ponownie nasze ataki zatrzymywały się na obronie gości. W 55 min. po blisko wykopanej piątce przez naszego gracza ten sam zawodnik Iwonicza,który zdobył pierwszą bramkę lobem podwyższył prowadzenie na 2:0, pokonując naszego bramkarza. Gospodarze próbowali jeszcze zagrozić bramce przyjezdnych. M.Cypcar nieraz ładnie uwalniał się spod opieki obrońców lecz gdy był już pod ich bramką wówczas wybijali oni piłkę bądź na aut bądź na rzut rożny.Po jednym z rzutów rożnych ponownie M.Cypcar był bliski strzelenia bramki dla gospodrzy. Tym razem uderzał on z główki,jednak piłka przeleciała tuż obok bramki Iwonki. Pod koniec meczu D.Litwin po zamieszaniu w polu karnym próbował pokonać bramkarza gości lecz ten był lepszy w tej sytuacji i obronił jego strzał.Była to praktycznie ostatnia groźna sytuacja tego spotkania. Sędzia po kilku minutach zakończył mecz, który niestety zakończył się zwycięstwem naszego rywala z Iwonicza 0:2. Tak więc była to nasza druga porażka z rzędu...