Aktualności

Przegrana z Pustynami ... :(

• autor: scyzoryk13, 2009-08-29 18:27
  1:3
Od początku meczu oba zespoły grały spokojnie.Po kilku minutach zespół Pustyn przejął lekką przewagę. Po rzucie rożnym w o 15 min. gry wykonywanym przez zawodnika Orła piłka odbiła się od słupka i wylądowała na głowie jednego z gracza gości,któremu nie pozostało nic innego jak tylko skierować piłkę do pustej bramki. Było 1:0 dla Pustyn. Pustyny poszły za ciosem i już po ok 20 min. gry było 2:0. Klimkówka próbowała stwarzać sobie okazję głównie po prawej stronie boiska. ,jednak piłka przeważnie zatrzymywała się na obrońcach ,lub na bramkarzu Orła. Po akcji w ok 35 min. meczu zawodnik Pustyn strzelił bramkę na 3:0. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie i to gracze gości mogli cieszyć się z prowadzenia 3:0. Po zmianie stron gra się nieco odmieniła. Karpaty stwarzały sobie okazję podbramkowę. Większość sytuacji miał M.Walus,który grał na prawym ataku,lecz brakowało mu skutecznego wykończenia akcji. Wynik ciągle nie ulegał zmianie. Dopiero w doliczonym czasie gry po wejściu w pole karne środkiem boiska D.Litwina. Piłkę po zamieszaniu podbramkowym przejął M.Lenik ,który ładnym strzałem  zza szesnastki pod poprzeczkę w lewy róg bramki pokonał bramkarza gości. Przegrywaliśmy 1:3. Była to ostatnia bramka i akcja meczu, ponieważ sędzie po rozpoczęciu ze środka graczy gości zakończył mecz ... Trzeba dodać,że nie graliśmy "podstawowym"składem. W naszym zespole grali młodzi, debiutujący w tym sezonie gracze, którym brakuje niekiedy ogrania. Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych,ponieważ przez prawie cały mecz padał obfity deszcz. Niestety była to nasza druga porażka z rzędu w tej rundzie...