Aktualności

26.09.2009r. - TĘCZA ZRĘCIN vs KARPATY KLIMKÓWKA

• autor: scyzoryk13, 2009-08-24 19:36
         TĘCZA ZRĘCIN - KARPATY KLIMKÓWKA
Już w tą środę (24.08.) o godz. 14:00 zagramy swój drugi mecz w rundzie wiosennej. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Tęczy Zręcin. Zręcin w poprzedniej kolejce pewnie pokonał drużynę Beskidu Równe 11:1, lecz trzeba dodać że drużyna Równego grała w 8. Obecnie zajmują oni 1 miejsce w tabeli. Zapraszamy do typowania wyników meczy w typerze.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz trampkarzy (14:00) jak i juniorów (godz.12:00).
ZBIÓRKA NA MECZ TRAMPKARZY - 10:45 ... OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA