Aktualności

zwyciestwo

• autor: Cezar99, 2009-05-30 19:54
Gra nie zachwycała ale punkty zostają w Klimkówce

Przeciwnikiem była Iwonka Iwonicz, która nie zdobyła ani jednego punktu w lidze... Od początku byliśmy faworytem, należy dodać że Iwonicz grał w 10. Brakowało Kasperkowicza, który odniósł kontuzje w meczu z Równym - zastąpił go marcin Cypcar, który niegdyś był bramkarzem.... Początek spotkania zapowiadał znacznie wyższy wynik. Już po pierwszym gwizdku Karpaty zaczęły atakować. W 2 minucie Marcin Rygiel zdobył gola z bardzo ostrego kąta. Atakowaliśmy nadal jednak brakowało wykończenia. Iwonicz miał kilka okazji jednak zostały one rozbijane przez obońców. W drugiej połowie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Marcina Rygla uderzał Rafał Pacholczyk. Fatalny błąd bramkarza przyjeznych i mogliśmy się cieszyć z drugiej bramki. W 67 minucie na boisko wszedł Dawid Litwin. Wszedł on w pole karne i zobaczył niepilnowanego Pacholczyka. Wrzucił a Pacholczyk z woleja uderzył w bramkę. Bramkarz bez szans i 3:0 dla Karpat. 6 minut do końca wszedł rezerwowy bramkarz - Paweł Zięba, który popełnił błąd przy bramce i Iwonka mogła cieszyć się z honorowej bramki. Zagraliśmy słabo ale punkty zostają w Klimkówce.