Aktualności

Karpaty 1:2 Przełęcz

• autor: Cezar99, 2009-05-16 19:18
Karpaty Klimkówka 1:2 Przełęcz Dukla
Mecz na dobrym poziomie.. niektóre akcje były miłe dla oka ale oczywiście jak to bywa w naszej druzynie, brakuje wykończenia... Pierwszą połowę wyraźnie przewyższaliśmy na boisku.. jednak chwila nieuwagi, brak pokrycia i 0:1... Zawodnik Przełęczy pewnie kopnął piłkę przy lewym słupku, mimo interwencji bramkarza piłka wpadła do bramki... Graliśmy dalej , jednak do szatni zeszliśmy z głowami w dół... W szatni trochę motywacji przez trenera i prezesa i wychodzimy... Około w 65 minucie Krzysztof Bołd podał futbolówkę do Damiana Fedia a ten zamienił to na bramkę... Długo nie cieszyliśmy się bo jakieś 5-7 minut po wyrównaniu padł gol na 1:2 ... Znowu brak krycia !!!
Zawodnik z Dukli wchodząc na pole karne zauważył nie krytego kolegę na prawej stronie 16-stki... ten przyjął na klatę i z około 9 metrów pewnie umieścił piłkę w siatce... Próbowaliśmy jeszcze atakować ale przeważnie kończyło się to na obronie Przełęczy i szła kontra... byliśmy lepsi jednak niestety.. po raz kolejny 0 pkt... za tydzień Równe !!!