Aktualności

Pierwszy mecz i niestety pierwsza porażka ...

• autor: newsman, 2009-04-04 18:49

LKS Lubatowa 3:1 Karpaty Klimkówka ...

Przed meczem było wiadomo że mecz bedzie toczony w zlych warunkach, boisko było w opłakanym stanie.Nasza drużyna grała w osłabionym składzie i było  widać to na boisku. Nasi przeciwnicy byli od nas bardziej zgrani . I dlatego po naszych głupich błędach prowadzili do przerwy 3:0.Po 1 połowie Klimkówka zaczęła grać lepiej. Nasi przeciwnicy byli zamknięci na swoim polu karnym.Ale nie mogliśmy strzelić bramki. Po ok.20 minutach gry Damian Fedio zza pola karnego ładnym uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy. Klimkówka starała się jeszcze odrobić straty , ale nie mogliśmy wykorzystać nadarzających się okazji .Ostateczny wynik to 3:1 dla gospodarzy.Każdy zawodnik starali się  zagrać jak najlepiej .Zabrakło skuteczności w naszej drużynie.

Mimo straty 3 punktów nasza drużyna grała do końca . Najbliższe mecz będą coraz lepsze.