PRZEŁĘCZ DUKLA 1:1 KARPATY KLIMKÓWKA

Bramki :
Bartek Kotowicz 29 min
Kamil Pęcak 68 min
Od początku meczu to nasza drużyna przewodziła co skutkowało strzałami Mateusza Rygla w 5 min (sędzia nie uznał bramki) i pięknym strzale Bartka Kotowicza, i już po 5 minutach nasza drużyna mogła prowadzic 2:0 .
W 29 min po pięknym rajdzie i podaniu Mirka Lenika , Bartek Kotowicz pokonał lobem bramkarza gospodarzy . Gospodarze mieli 2 dogodne sytuacje na strzelenie bramki jednak fantastycznie spisał się nasz goalkeeper - Rafał Kasperkowicz.
Pod koniec pierwszej połowy Rafał Pacholczyk miał jeszcze dogodną sytuacje ale nie wykorzystał jej i minimalnie się myląc.
II połowa to przeważanie drużyny z Dukli . Nasza drużyna dzielnie się broniła i próbowała zaatakować z kontrataku . Ale w 68 min po błędzie w kryciu Rafała Penara drużyna gospodarzy wyrównała wynik spotkania . W obronie świetnie spisywali się Łukasz Rygiel, Mateusz Rygiel oraz Kamil Lenik jednak nie dali rady zatrzymać Pęcaka.
Dalsze minuty to bezlitosne ataki naszej drużyny .
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:1 .
Następny mecz naszej drużyny odbędzie sie na stadionie w Klimkówce o godzinie 13 : 00 z drużyną Błękitni Jasienica Rosielna . Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.