KARPATY GRAJĄ DO KOŃCA !!!!!!!

• autor: karpaty / Cezar99, 2008-10-06 22:18
Iwonka Iwonicz 1 : 2 Karpaty Klimkówka

Strzelcy Bramek :
Rafał Pacholczyk 37 min
samobój -Kamil Lenik 41 min
Bartek Kotowicz 75 min

Skład :
Rafał Kasperkowicz
Kamil Lenik- Łukasz Rygiel- Mateusz Rygiel

Mateusz Zajdel

Marcin Rygiel -Kuba Różowicz- Mirek Lenik

Rafał Penar -Damian Fedio -Rafał Pacholczyk

Zmiany
Damian Fedio - Marcin Cypcar 41min
Marcin Cypcar - Bartek Kotowicz 70min
Barek Kotowicz - Krzysztof Bołd 77min
Rafał Penar - Sebastian Przybyła 75min

Mecz od początku należał do gości jednak fatalne warunki nie pozwoliły pokonać bramkarza. Piłka stawała w wodzie kiedy nasz zawodnik wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem. Gospodarze mieli szanse na zdobycie prowadzenia kiedy to w 5 minucie pomocnik Iwonicza oddał strzał z dystansu o mało nie lobując naszego golkeepera. Klimkówka atakowała jednak ataki często kończyły się na obronie LKS 'u,  W 37 min pięknym uderzeniem Rafał Pacholczyk pokonał goalkeepera gospodarzy. Iwonicz starał się odrobić stratę jednak obrońcy Karpat nie pozwolili im na oddanie strzału. W 41 minucie Kamil Lenik chciał wybić piłkę lecz ona jednak odbijając się o namokniętą murawę dostała poślizgu i po nodze naszego obrońcy wpadła tuż obok prawego słupka. Zaczęły się nerwy bowiem nasi napastnicy do 70 minuty nie potrafili pokonac bramkarza. Na boisko wszedł jednak Bartosz Kotowicz i od razu miał kilka sytuacji na strzelenia gola. W 75 minucie Mateusz Rygiel posłał piłkę w światło bramki jednak futbolówka odbiła się od słupka ale na nasze szczęście dobił Kotowicz zdobywając gola. Po chwili Kotowicz opuscił boisko. w 78 minucie Iwonicz miał szanse zdobycia bramki jednak nasz bramkarz ubiegł wchodzącego napastnika i rzucił się do przodu piąstkując piłkę... Po ostatnim gwizdku sędziego wszyscy ślizgali się po mokrej trawie ;)

autor: ~Cezar99 2008-10-07 16:11:54

avatar jaki marcin K ? przeciez to samobój był heh :D